процес замовлення

УМОВИ 

1 КРОК - ЗОБРАЖЕННЯ

Вам потрібно визначитись з картинкою для майбутньої фрески. Зображення ви зможете знайти в нашій галереї. Якщо ви не знайшли необхідного зображення, ми можемо надати інший сервіс по підбору картинок. Якщо ви хочете відредагувати чи стилізувати картинку, можете переглянути список додаткових послуг в кінці цієї сторінки.

2 КРОК - фактура

У нас є сім різних фактур, які допоможуть зробити фреску ще реалістичнішою та оргінальнішою. Переглянути фактури та їх цінову політику можете нижче по сторінці. Але все ж таки ми рекоментуємо відвідати наші салони та вживу ознайомитись із зразками.

3 КРОК - РОЗМІРИ

З картинкою та фактурою визначились. Тепер вам потрібно надати інформацію про розміри майбутньої фрески. Якщо у Вас виникають складнощі при замірюванні площі, ви можете скористуватись послугами нашого спеціаліста.

4 КРОК - ОПЛАТА

Після того, як ви надали всю необхідну інформацію нашому менеджеру. Ми оформлюємо договір.

5 КРОК - монтаж

Готовність фрески залежить від об'єму замовлення, терміни від 8 до 10 робочих днів. Потім, до вас приїзджають наші спеціалісти та монтують фреску. Гарантійний термін складає 5 років. Монтаж фрески не є надскладним процесом. Ви можете самотужки змонтувати фреску без нашої допомоги. Технологія дещо схожа на поклейку шпалер.

6 КРОК - Насолоджуватись результатом!

Коли все готово, Ви можете спокійно милуватись витвором мистецва - вашою фрескою Picto-Flex, та замислюватись над тим, який куточок в домі буде наступним!

ЦІНИ ТА фактура

7 видів 

оберІТЬ свою фактуру

Текстура штукатурки різноманітна, а зображення на ній виходить природним, як творіння майстра живопису. Рельєф підкреслює певні особливості малюнка створює неповторний стиль. Розпис стін виглядає так, як-будто була зроблена кілька століть назад. Фактури Picto-Flex можуть повторювати всілякі види штукатурок: середньовічну, середземноморську, венеціанську, і ін. При нанесенні малюнка відповідного сюжету і підбору фактури- Picto-Flex перетворюється в реалістичну фреску.

-

ПРИМІТКИ:
● ОСНОВА ХОЛСТ- ТІЛЬКИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ.
● ОСНОВА СІТКА - ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ ТА ІНТЕР'ЄРУ
● ПРИБЛИЗНА ВАГА - 1 М2 ШТУКАТУРКИ ЦЕ 1.5 - 2.0 КГ.
● МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІРИ ФРЕСОК (ШИРИНА Х ДОВЖИНА):
- НА СІТЦІ - 2000 Х 5000 мм.,
- НА ХОЛСТІ - 1950 Х 5000 мм.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ КЛЕЙ
● БОЖЕВІЛЬНА ЛИПУЧКА.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Купівля фотографії

700 грн.

Купівля фотографії (малюнка) для клієнта. Без будь-яких змін зображення. 

У вартість входить 1 викраска.

«Ефекти» 

350 грн.

«Ефекти» - зміна малюнка з нашого каталогу (наприклад - сепія, перетворення зображення в чорно-білу гаму, додавання ефектів типу тріщин, потертостей і т.п.)

У вартість входить 1 викраска з двома варіантами колірних відтінків.

«Стилизация»

700 грн.

«Стилізація» - перетворення техніки малюнка (масло, акварель і т.п.) 

У вартість входить покупка 1 шт. фотографії, підбір кольору, 1 викраска, до 3-х варіантів макета з необхідними ефектами (в залежності від конкретного малюнка).

«Редагування»

700 грн.

«Редагування» - будь-які фрагментарні зміни зображення (зміна розмірів або кольору деталей малюнка; зміна фону заднього плану, наприклад, заміна хмар на гори і т.п.) 

У вартість входить 1 викраска.

«Колаж»

1800 грн.

«Колаж» - Виготовлення з декількох зображень колажу. Можливість виконання колажу за побажаннями клієнта обов'язково погоджувати з дизайнером.

У вартість входить придбання потрібних фотографій - до 5 шт.. Підбір кольору, 2 вифарбовування, складання колажу.

Додаткова викраска

150 грн.

Додаткова викраска формату А3

Монтаж виробу у замовника

Монтаж виробу у замовника. Вартість монтажних робіт всередині становить 20% на вулиці 30% від вартості виробу, але не менше 500 грн. (В разі малоформатних виробів)