УМОВИ

СПІВРОБІТНИЦТВА

Компанія «Стерх» пропонує співпрацю на вигідних умовах. Для кожного партнера розроблена індивідуальна «партнерська програма», в залежності від роду діяльності компанії.

СПЕЦІАЛЬНІ

 «партнерські програми» для:

ЧОМУ вам ВИГІДНА СПІВПРАЦЯ З НАМИ?

Можна надати багато аргументів, чому фрески Picto-flex від компанії "СТЕРХ" це вигідно та перспективно. Але ми виокримо чотири.

ОТРИМАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ ДИЛЕРСЬКУ ПРОПОЗИЦІЮ

Заповніть форму та вкажіть сферу в якій ви працюєте. Наші спеціалісти звяжуться з вами для розробки персональної партнерської програми!


№ 1
Унікальний продукт

Picto-flex це оригінальний та яксний продукт, який користується попитом. Приєднуйтесь до нас та пропонуйте своїм клієнтам дійсно вартий уваги спосіб декорування екстер'єру та інтер'єру.

№ 2
найвигідніша ціна

Так як ми виробники фресок Picto-flex, тож можемо запропонувати найвигіднішу ціну.  
№ 3
Фреска для декору
Фрески Picto-flex природжені на успіх. Це на стільки гнучкий продукт, в прямому та переносному сенсі.  Фрески можуть бути розміщені, як в арках, так і на колонах. Абсолютно будь-який стиль та фактура малюнка. Чи то классика в стилі барокко для заміського будинку.  Чи сучасна геометрия в стилі хай-тек для стін офису IT-компанії . 
№ 4
Сировина для облицювання
 Picto-flex це не тільки спосіб декорування. Якщо ви займаєтесь будівництвом, ви можете вигористовувати сировину  Picto-flex - гнучку штукатурку для облицювання стін. Результат того вартий. Стіни захищені від вологи та тріщин на багато десятиліть.

«ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА»

для дилерів

Окрема «партнерська програма» для дилерів. Ми забезпечуємо наших партнерів необхідним оснащенням для плідної співпраці.

Для оформлення торгових зон, Ви, безкоштовно отримуєте зразок PiCTO-FLEX площею 2 м.кв, із зображенням і фактурою на вибір.

Безкоштовний електронний каталог з великою колекцією зображень.

Надаємо повну інформацію про продукт, включаючи технічні характеристики, сертифікати, інструкції по монтажу і догляду за PiCTO-FLEX.

Додатково Ви можете придбати ексклюзивний каталог із зразками фактур PiCTO-FLEX вартістю - 3000 грн.

Проводимо навчання Ваших співробітників, надаємо інформаційну підтримку.

«Партнерська програма» для дилерів передбачає спеціальну пропозицію по ціні.

В особі компанії «Стерх» ви отримуєте надійного і стабільного партнера по бізнесу.