РОЗПИС СТІН - СТВОРЮЄМО ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДЕКОР ВАШОГО ДОМУ РАЗОМ З PICTO-FLEX

Ідеальний сплав креативності та технологій

Походження назви технології простежити легко: Picto від слова Picture - малюнок, Flex - гнучкий. Така проста назва обрана дуже вірно: на гнучку основу, в якості якої може використовуватися полотно або сітка, наноситься шар акрилової штукатурки. Далі на заготівлю переноситься будь-яке зображення методом ультрафіолетової друку, на високоточному австрійському обладнанні. Саме завдяки ультрафіолетового друку зображення захищене від пилу, впливу вологи і інших несприятливих чинників.

«Будь-яке зображення» 

І це не маркетинговий хід. Ви можете створити в своєму будинку фреску з зображенням ікони або ж відтворити улюблений твір живопису. Якщо так передбачає дизайнерська концепція, на штукатурці можуть бути нанесені фотографії всіх ваших членів сім'ї, ваші особисті фотографії або красиві пейзажі. Технологія гнучкої штукатурки відкриває величезні, необмежені простори для фантазії. 

Посилити естетичний вплив обраного вами малюнка допоможуть спецефекти, вибір яких досить широкий. Наприклад, для репродукцій старовинних картин можна вибрати ефекти ретро або сепія. Важливо відзначити, що на нанесення зображення за технологією гнучкою штукатурки, компанією надається гарантія терміном п'ять років. 


Унікальний декор будинку

Спочатку ця технологія розроблялася для внутрішнього застосування - декорування шаф, стін, декоративних перегородок. Однак, зовсім випадково розробники виявили, що і зовні гнучка штукатурка поводиться відмінно. З'ясувати це допоміг випадок: власнику компанії «Стерх» потрібно було відреставрувати цегляний паркан, який почав руйнуватися. На цегляні стовпчики нанесли гнучку штукатурку, яка після семи років експлуатації не втратила краси зовнішнього вигляду.

Можна з упевненістю сказати, що при використанні в інтер'єрі, картини Picto-Flex будуть вічними, тобто майбутні покоління зможуть оцінити ваш вишуканий смак. Якщо ж ви вирішите декорувати гнучкою фрескою фасад будинку або паркан, це буде чистим ексклюзивом. Оскільки штукатурка нанесена на гнучку основу не боїться усадки будівлі, відповідно, на ній не утворюються тріщини. 

Підвищену стійкість до атмосферних опадів гарантують лужні пластифікатори і кварцовий пісок, що входять до складу фрески. Не менш важливо відзначити той факт, що фреска зберігає первинний зовнішній вигляд після 160 циклів заморожування і відтаювання. 

Найоригінальніший інтер'єр 

Оскільки технологія повністю безпечна і екологічно чиста, зображення можна використовувати для оформлення дитячих кімнат. З моменту винаходу Picto-Flex нанесення улюблених мультиплікаційних або казкових героїв на стіни або фасади дитячої стало реальним. 

Очевидними перевагами описаної технології є короткі терміни виготовлення і швидкий монтаж. Через 8-10 після оформлення заявки ви зможете милуватися шедевром, створеним за вашим бажанням.
ВИБРАТИ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ ФРЕСКИ